• BODRUM BİR YAŞAM TARZIDIR...
Gelişmiş Arama

İlanları karşılaştırın

Tera Signature Gayrimenkul. Bodrum yarımadasında mülk edinmek, satmak veya kiralamak isteyen değerli müşterilerine, KARŞILIKLI GÜVEN esasına dayanan, profesyonel yatırım danışmanlık hizmeti sunmaktadır. TERA portföyü içinde yeni, proje safhasında veya ikinci elden çok sayıda mülkler bulunduğu gibi, ticari mülklere ek olarak, yatırım aracı olabilecek Arsa, Arazi, olanaklarıda mevcuttur.

Tera Signature Properties BUTİK bir kuruluştan beklenen tüm imkanları ve hizmetleri sunmaya yönelmiş bir kuruluştur. Bu bakış açısı ile tüm müşterilerimize üst düzey bir ilgi ile yaklaşırken, yerli veya yabancı müşterilerimizin istek ve gereksinimlerine en uygun çözümleri üreteceğimizde tabidir.

Amacımız sizi yurtiçi veya yurtdışındaki evinizden ayrılmadan başlayan ve yeni evinize yerleşene kadar devam eden bir hizmet sunmaktır. Hizmetlerimizden biride ziyaretinizden önce size geniş bir seçim olanağı sunan ve ‘Sanal tanıtım’ program? içeren bir web sitesine sahip olmamızdır.

Ofisimizdeki personelimiz yatırım ve satın alma ile ilgili soru ve gereksinimlerinizi en çabuk ve en uygun çözümlerle neticelendirecek profesyonelliğe sahiptir.

Bodrum Yarımadasının popularitesinin yerli ve yabancı yatırımcılar gözünde hızla yükselmesine bağlı olarak, Bodrum’da Gayrimenkul pazarında gözle görülür bir talep artışı izlenmektedir. İşte böyle bir piyasada dinamik ve tecrübeli personelimiz her türlü gayrimenkul talebinizi karşılamaya hazırdır.

UNUTMAYINIZ ! Bodrum bir yaşam tarzıdır.

EKİBİMİZLE TANIŞIN

David Süheyl Özgündüz

David Süheyl Özgündüz CEO / Broker , Tera Signature Gayrimenkul

Profili Görüntüle
Fethiye Sarol

Fethiye Sarol Halkla ilişkiler , Tera Signature Gayrimenkul

Profili Görüntüle
Ebru Şentürk

Ebru Şentürk Emlak Danışmanı / Partner , Tera Signature Gayrimenkul

Profili Görüntüle

TERA SIGNATURE GAYRİMENKUL’ ün var oluş nedeni

Sizlerin hayallerini gerçekleştirmek için tüm bilgi ve tecrübe birikimini, size o çok özel mülkü bulabilmek için seferber etmesidir.